Cine poate face rost de MELAOLINE?...

Are cineva idee unde se mai gaseste meladinine solutie ? sau oxoralene solutie? le-am folosit in trecut si petele repigmentate nu au mai aparut. Au disparut de tot aceste medicamente sub forma de solutie?

Eu stiu ca nu se mai gaseste oxoralen solutie. Nu stiu sigur de pastile.
Stiu ca eu mai aveam pe la parinti putina solutie de oxoralen, de acum vreo 4-5 ani. O s-o caut. Nu stiu insa, daca are un termen de garantie…

@Cristi28: in nici un caz nu intrerupe tratamentul. Eventual iti dai cu crema cu factor de protectie ridicat pe zonele sanatoase (daca nu vrei sa le bronzezi), dar continua sa te expui la solar cu petele.

Salutare tuturor,am folosit si eu aceste pastile Melaoline vara trecuta cu expunere la soare drept ce e ca am cam abuzat de soare si m’am ales cu ceva arsuri dar s’au vazut rezultate.Un medic prieten de familie stabilit in Germania mi’a spus despre aceste pastile si ca se iau in proportie de 0.6mg/kg corp .Am aceste pastile de la cineva care a venit din Grecia si am observat ca acestea expira pe 07.2012 ,avand in jur de 10cutii este mai mult decat pot lua pana la data expirarii acestora, daca este cineva interesat pot oferii 2-3 cutii nedorind sa am castiguri suplimentare(mentionez ca am dat 40ron/cutie) din acest motiv vreau sa le dau la schimb cu o cutie vitix gel care am citit ca da rezultate bune in combinatie cu aceste pastile. Sunt din Pitesti va las adresa mea de mail: aurel_mariang@yahoo.com sper sa pot ajuta cu acest mic schimb

pretul pt Melaoline in Grecia e de 2, max 3 eur/cutie. Cine ti le-a adus cu 40 RON/cutia, a oprit si un comision pt el.

mda…in vremurile in care traim nu te mai astepti sa te ajute cineva gratis, eu cu atat le’am luat totusi Grecia nu e in Romania si am fost multumit ca le’am gasit si asa.

Pt cine doreste Melaoline … am eu o cutie acasa cumparata din Grecia acum 3 saptamani … a fost cumparata pt o prietena care nu o mai vrea si decat sa o arunc la gunoi mai bine i-o dau cuiva care chiar are nevoie de aceste medicamente .
PS: cutia o dau gratis nu vreau nici un ban pe ea … doar cu o singura conditie persoana sa fie din Bucuresti pt ca nu vreau sa ma trambalesc cu posta si sa fie dispus(a) sa vina dupa ea in Militari zona Valea Lunga - Cora Lujerului

Saptamana care urmeaza fac 6 luni de cand am inceput tratamentul cu melaoline si lampa. Rezultatele sunt slabute, in cazul meu. Stiu ca expunerea la lampa nu trebuie sa depaseasca 6 luni, asa ca o sa ma opresc.In schimb as vrea sa mai continui cu melaoline si soare.Voi pe ce perioada ati facut tratament cu melaoline,o fi deja prea mult 6 luni? Ma gandeam sa fac o pauza, dar mi-e ca trece vara.

melaoline +soare e mult mai eficient decat melaoline+lampa. Imediat ce a aparut soarele, trebuia sa stai in soare.

hello all! ce mai faceti? ce rezultate mai aveti?eu am continuat cu melaoline + solar( la soare nu am unde sa stau fara sa ma vada altii :-s ), dar tot nu mi s-au pigmentat toate petele…am vrut sa comand si vitiless dar m-am razgandit…cu pastile scap mai repede.Problema e ca nu mai am pastile si nu stiu de unde sa fac rost :frowning: .Femeia care mi le aducea mie a fost de curand in Grecia si a zis ca nu se mai fabrica ,ca provoaca cancer.cu toate astea eu as vrea sa continui,sa nu pierd pigmentul castigat in tot timpul asta :frowning: .alte pastile care inlocuiesc melaoline stiti sau ati incercat?

cine poate face rost de melaoline?? sunt disperat caut si nu gasesc!! si nici de la dna Tataru nu vreau sa cumpar costa 50 de euro… va rog un pm sau pe id rellloaded

Salut,
Pot sa-ti dau eu o cutie. Lasa-mi aici un mesaj.

@Deny: pigmentul castigat cu Melaoline se poate pastra cu Vitix gel.

am gasit multumesc mult, de la cineva, am luat doar 5 cutii pentru moment mi-a spus ca mai aduce direct din grecia daca este cineva interesat pm.

Bună ziua unde găsesc melaloline