melaoline

nu stiu daca stiti de medicamentul MELAOLINE dar este f bun din cate am inteles . Astazi mi-a venit coletul din timisoara pt 2 luni ase e la inceput si de maine il incep . Eu am mai facut tratament cu Trisoralen si a fost destul de bun pt vremea aceea. Dar acest medicament este o formula mai imbunatatita.
Sper sa va ajute si pe voi

sa nu-mi zici ca ai dat 2 mil p o cutie…in grecia e 2 euro una…si eu am facut prostia sa-mi iau la inceput din timisoara…i-am zis eu pe urma de noroc acelei tipe dar tot degeaba…banii inapoi nu i-am mai vz…
s-a mai scris desper treaba asta aici…pacat ca n-ai citit inainte d a-ti face comanda
mult succes

are cineva melaoline de vanzare?ca mi s-au terminat si nu mai am de unde sa fac rost :frowning:

uite pe okazii am gasit o persoana care vinde.
okazii.ro/health-care/dermat … a112726456

a expirat anuntul …si nu stiu cum sa fac rost de nr de telefon sau o adresa de mail :unamused: mersi oricum :slight_smile:

cautam pe net unde am mai luat eu de la un magazin online de pastile tip otc dar vad ca nu mai au melaoline in lista. Oricum sa mai cauti pe okazii din cand in cand pentru ca era o persoana care vindea in mod regulat melaoline acolo. Succes!

Deny, mai am eu o cutie de dat :wink:

Aniri tu esti in Bucuresti sau Craiova acum? as vrea sa ne intalnim sa le iau :astonished: ce drag imi e :smiley:

am gasit melaoline aduce cineva din grecia am luat 5 cutii de la el e persoana de incredere care doriti pm(nu vreau sa incalc vreo regula a forumului)

shadow96ro vreau si eu melaoline.imi poti da si mie id-ul tau de mess te rog?