Intalnire vitiligo

Posibil sa vin si eu dar nu promit nimic, pt ca am ceva de rezolvat maine si nu stiu sigur daca ajung, adica daca termin pana atunci (sa nu va suparati pe mine).

Oricum daca nu ajung maxim pina la si 5, pt.ca eu sunt parolista de obicei, nu imi place sa intarzii, sa nu ma asteptati…poate data viitoare voi reusi…

Noapte buna, si…poate ne vedem maine…

Eu am incredere in tine. Suntem deci 3 si sper ca ploaia sa nu ne faca belele

Esti dragut, si eu sper din tot sufletul
choiar imi doresc mult sa ne impartasim experientele face to face

Vad ca vremea tine cu noi si ne putem intalni.

Daca ia cineva un aparat foto puteti trimite pozele ca sa le uplodam pe forum.

Din pacate m-am intalnit numai cu teo, eucristina nu a ajuns, si nu au avut rost poze.Poate data viitoare :slight_smile:

Inca o data imi cer scuze ca nu am putut ajunge, nici la vot nu am ajuns :blush: , dar sa nu ma stergeti de pe lista de prieteni, pt ca data viitoare voi fi acolo! :smiley:

Din Iasi nu este nimeni? :laughing:

@eucristina: Dar week-end-ul asta poti ? :slight_smile:

Salut Markus, salut tuturor,

Ce mai faci? Cum merge tratamentul?
Din pacate la mine e prost de tot. Ieri m-am enervat din cauza masinii, am avut probleme cu ea la service, nu m-am enervat extrem de rau dar m-au tinut nervii toata ziua. De dimieneata cand am fost la baie sa ma rad, aveam o ditamai pata pe partea laterala a gatului, nu pot sa cred ca am facut-o asa de repede. Pata e mare, cam cat jumatate din palma, nu e chiar alba, insa pigmentul e mult slabit, se vede clar ca nu e de acelasi culoare cu cel din jur. Arata cam cum e la tine la ochi. Tie cum ti-a aparut pata de la ochi? Te-ai trezit cu ea brusc de marimea respectiva, sau a aparut un punct si apoi a evoluat incet, pana a ajuns la marimea de acum?

Salve Markus, salve tuturor!
Cred ca as putea vineri dupa ora 16.00, voi cum puteti?

Imi pare rau sa aud astfel de vesti. Pata de la ochi a aparut deoadata cat toata ploapa, fara sa se intinda vreo 2 ani.Abia la inceputul acestei veri a luat-o un pic spre coltul ochiului dar vad ca acum s-a stabilizat. Sper sa mearga si la tine mai bine, pentru ca la mine, dupa ai cum ai vazut au inceput sa se vada si primele rezultate, pigmenti la nivelul mainii

Din partea mea vineri dupa 16 pana seara e ok. Teo , tu ce zici?

se pare ca m-am inselat cu pata (in proportie de 99%). Acolo nu pare pata de vitiligo, pur si simplu nu sunt bronzat din cauza gulerului de la camasa, nu pare vitiligo. Ar mai fi o pata mica, cam cat un varf de creion, tot in zona, care ar putea fi vitiligo, insa nu sunt sigur. Le voi urmari evolutia sa vad ce va fi. Cea mai buna cale de a determina daca o pata e vitiligo sau nu, e sa ii urmarim evolutia.

Eu ies de la servici pe la 17.30, dar mai vb. pana vineri.

Maine nu cred ca sunt disponibil dar sambata sau duminica tot in jur de ora 19 e ok

Salut Marius,

Pata cea mare sigur nu e Vitiligo, pur si simplu nu sunt bronzat acolo din cauza gulerului de la camasa. Pata cea mica ar putea fi, dar e greu de spus, mai vedem in timp.

Azi as putea sa ies, sambata si dum. nu cred. am deja un program. Asta e!

Salut, chiar cautam si eu pe cineva din iasi
Sa mi spui cum putem lua legatura, daca ai internet mai putem vorbi pe messenger, id meu este dream4lucas

Nu e nimeni pe la mare in perioada verii sa ne vedem la o apa plata? :slight_smile:

Da cine e din SM? :laughing:

pe masura ce citeam, ma intrebam daca ati ajuns cu discutia in 2008, sa pot veni si eu :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: