Melaoline

Buna ziua. Urmeaza cineva tratament cu Oxsoralen. As vrea sa cumpar 2 cutii, daca are cineva. Multumesc.

Melaoline tablete din Grecia sunt foarte bune pentru pigmentarea acestor pete. Din pacate si eu sufar de aceasta afectiune. Am cateva cutii acasa daca va intereseaza cu drag. Pe o cutie am platit 70 lei prin comanda. Multa sanatate! E mail: marya.ayram1990@gmail.com

As dorii daca ma poate ajuta cineva sa pot procura medicamentul melaoline.Nr de contact 0762672261

Buna ziua! M ar interesa sa cumpăr si eu 2 cutii de Melaoline. Mă poate ajuta cineva?

Buna mai ai cutiile?

Buna , iti pot da eu 2 cutii de melaoline. Sa mi trimiti , te rog , adresa . Nu vreau nici un ban pe ele … doar transportul il platesti tu ! :slight_smile: sanatate !

Imi lasi un nr de tel sa putem vb?

Salut , dacă mai ai nevoie de melaoline pot sa ajut , scrie-mi in whatsap , viber și răspund am aduse din Grecia +447858627452

Salut , cine are nevoie de melaoline îmi scrieți in viber , whatsap pot sa va ajut +447858627452

Salut dorești pastile melaoline ? Dacă da atunci scrie și răspund

Salut. Sunt si eu interesat in acest medicament pentru a incepe tratamentul, ma poti ajuta cu cateva cutii contcacost te rog?